Відгуки учасників всеукраїнського студентського форуму

Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді», що відбувся 14-16 листопада 2023 року у Києві, залишився у спогадах, відео та світлинах.

Лідери студентських профкомів чітко розуміють, що після нашої перемоги розпочнеться відбудова держави, і молоді, професійні й талановиті люди стануть рушієм її відновлення. І професійна молодь відновлюватиме економіку, будуватиме нові міста, розвиватиме освіту, науку, впливатиме на всі галузі життя!

Учасники поділилися своїми відгуками на офіційних сторінках закладів освіти, у соціальних мережах, месенджерах. 

«Студентський форум – дуже крутий та теплий захід. Отримали найважливіше – емоції, нові знайомства та обмін досвідом. Було дуже цікаво дізнатися, особисто, як проходить життя в інших університетах. Надихнулися, породили купу нових ідей та готуємося втілювати їх у себе!»

Олег Івахно, 

голова ППО студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова


«Відвідав надзвичайно потужний захід – форум «Молодь – для України. Україна – для молоді». Мав за честь представляти заклади вищої освіти Вінницької області. 

Неймовірний захід, дякуючи якому, отримав неоціненний досвід та великий багаж знань у галузі управління та формування команди та колективу успіху! 

Мав можливість поспілкуватися з профільними заступниками міністрів, закордонними гостями – очільниками найбільших профспілкових об'єднань з Європи та США, представниками національних інститутів та органів влади. 

Форум це – чудовий спосіб підвищити свою ефективність у якості керівника профкому. Надзвичайно потужна команда спікерів, аналізуючи промови яких, відчуваєш, що ти на правильному шляху. 

Дякую організаторам заходу – Профспілці працівників освіти і науки України за сприяння Інтернаціоналу освіти, Європейського комітету профспілок освіти та ГО «Трудові ініціативи».

Дякую Профспілкові організації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за довіру та співпрацю».

Іван Сотник,

ППОС Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського


«Для мене це перший досвід участі у таких серйозних заходах. Мав честь, як студент ІІ курсу, бути присутнім і брати участь у форумі. Маю надію, що результатами обговорень на цьому форумі стануть реальні дії щодо розвитку та підтримки студентства в цей важкий час».

Сергій Сушков,

 ППОС Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 

 

«Усі дні всеукраїнського студентського форуму здивували учасників динамікою подій та насиченістю. Дуже важливим є те, що учасники мали можливість взяти участь у практичних панелях і обговорити питання стипендіального забезпечення та реформування освітнього законодавства.

Цікавим досвідом для учасників форуму стали відеозустрічі із закордонними гостями – Ренді Вайнгартен, президенткою Американської федерації вчителів – AFT, Девідом Едвардсом, генеральний секретар Інтернаціоналу освіти, Сюзан Хопгут, президент Інтернаціоналу освіти, Трістан Масат та інших.

За підсумками форуму кожен з учасників одержав сертифікати.

Дякуємо за організаторам за проведений захід! Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість навчатися та працювати!»

Ярина Зуб'юк, 

ППОС Івано-Франківського фахового коледжу

 

«Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді» був насичений емоціями, корисною інформацією, цікавими людьми.

Надихнула дискусійна панель «Що чекає на студента після завершення навчання в університеті», адже було запрошено до обговорення представників Національного агентства кваліфікацій, Федерації роботодавців України, ФПУ, бізнесу. Саме ці люди поділилися власним досвідом, та своїм баченням процесу працевлаштування молоді. Дали цінні поради щодо презентації себе, як «особистісного бренду» перед роботодавцем, адже студенту-випускнику, не завжди легко подати себе так, щоб отримати якісні умови праці та відповідну винагороду за свої скіли та знання. 

Та більш за все ми чекали практичну панель «Молодь знає про свої можливості і захищає свої права», бо саме під час діалогу та обговорення ми мали змогу підняти найболючіші питання для молоді. А саме: питання стипендіального забезпечення, недофінансування і з чим воно пов'язане, і на кого лягає відповідальність за це, а також питання реформування освітнього законодавства. Дякуємо Олегу Шарову, Генеральному директору Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН за змістовні та чесні відповіді.

І в підсумку усіх днів можу впевнено сказати, що за молоддю – майбутнє, за нами, друзі, майбутнє! І саме ми – молодь, маємо зробити все, щоб відбудувати нашу країну для майбутніх поколінь!»

Людмила Вареник, 

ППО студентів та аспірантів Сумського національного університету профспілки працівників освіти і науки України

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України
студфорум

Схожі публікації


Догори