Семінар Служби правової допомоги Профспілки

30 квітня 2024 року у ZOOM-форматі відбувся семінар Служби правової допомоги Профспілки. 

Представники Служби правової допомоги організаційних ланок Профспілки з різних областей зібралися, щоб обговорити законодавчі ініціативи на сучасному етапі, обмінятися досвідом роботи, проговорити проблемні аспекти. 

Сергій Романюк, заступник Голови Профспілки, відкрив захід і підкреслив, що сьогодні особливо важливо забезпечувати високий рівень захисту спілчан та слідкувати за дотриманням законодавства про працю освітян. 

Модераторами навчання виступили – Лілія Васильченко, завідувачка відділу правового захисту ЦК Профспілки та Валентин Паливода головний юрисконсульт. 

Після цього розпочалася практична частина семінару, на якій запрошена лекторка Олена Коновалова, заступниця директора департаменту Державної служби України з питань праці, розкрила тему щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю у період воєнного стану. 

Експертка надала корисні поради щодо застосування законодавства про працю та відповіла на найбільш поширені запитання за цим напрямом. 

Загалом під час заходу було розглянуто широкий спектр правових питань, що стосуються сфери роботи освітян та особливостей застосування законодавства про працю.

Учасники семінару, активно долучилися до обговорення і мали змогу отримати вичерпну інформацію про юридичні аспекти їхньої діяльності. 

Профспілка продовжуватиме працювати над організацією корисних заходів та наданням якісної правової підтримки спілчан.

Сподіваємося, що отримані знання стануть корисними у щоденній професійній діяльності правників Профспілки.  

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори