Правління Фонду соціального страхування з ТВП: перспектива роботи на 2012 рік

Правління Фонду соціального страхування з ТВП: перспектива роботи на 2012 рікСьогодні, 3 квітня, відбулося чергове засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Учасники засідання заслухали звіт директора Виконавчої дирекції Фонду О.В. Бондаря про виконання рішень правління та використання страхових коштів за 2011 рік, інформацію про виконання бюджету Фонду та регіональних програм щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей за минулий рік (доповідач – Т.Г. Гайдук).

У ході обговорень затверджено граничні норми витрат на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей, членів сімей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення на 2012 рік, внесено зміни до бюджету Фонду і Порядку фінансування оздоровлення дітей за його рахунок, затверджено програми відділень щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб, їх кошториси на поточний рік.

Серед низки інших актуальних питань на засіданні були затверджені Порядок розгляду та оформлення органами Фонду матеріалів про адміністративні порушення та форма для подання запиту на отримання публічної інформації.

Учасниками правління також були схвалені зміни до Статуту Фонду соціального страхування з ТВП.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
3 квітня 2012
3 882

Схожі публікації


Догори