Заява Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України

ЗАЯВА
Центрального комітету Профспілки працівників
освіти і науки України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-СПІЛЧАНИ!

Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України закликає вас посилити пильність і давати відсіч усім спробам розколоти єдність наших рядів, послабити профспілковий рух України, посіяти недовіру до керівних профспілкових органів і їх лідерів.

Такі факти, на жаль, є непоодинокими. Останнім часом до ЦК Профспілки надходить інформація від окремих територіальних організацій профспілки, що протягом кількох останніх місяців здійснювалося активне втручання сторонніх осіб у діяльність профспілкових ланок: відвідання первинних профорганізацій з пропозиціями заповнити сумнівні анкети і обрати делегатів для участі у нелегітимних зібраннях, на яких підмінити усі статутні профспілкові органи і переобрати усе профспілкове керівництво – від голів профкомів до голови ФПУ; поширення заяв, які підривають авторитет профспілки; спроби підкупу голів профорганізацій. Подібні акції мають місце також в осередках інших галузевих профспілок – членських організацій ФПУ.

ЦК Профспілки підтримує заяву, з якою Федерація профспілок України звернулася до керівників держави і Генеральної прокуратури України, у якій міститься інформація про те, що 16 листопада 2008 року у більшості областей України здійснена спроба силового захоплення будинків обласних профспілкових об’єднань. Як підкреслюється у заяві, метою цих рейдерських дій є дестабілізація роботи ФПУ та її членських організацій, усунення легітимно обраних профспілкових органів та їх керівників.

Центральний комітет Профспілки звертається до усіх спілчан, яким стають відомими факти будь-якого втручання у діяльність профспілкових ланок з боку окремих осіб або організацій: не піддавайтеся на провокації та негайно інформуйте керівників відповідних профспілкових органів для вжиття необхідних заходів згідно з чинним законодавством.

Наша сила – в нашій єдності!

Бюро президії ЦК Профспілки
працівників освіти і науки України
0
20 листопада 2008
3 573

Схожі публікації


Догори