Засідання Фонду соцстраху: збільшено кошти на часткове фінансування дитячого оздоровлення

Засідання Фонду соцстраху: збільшено кошти на часткове фінансування дитячого оздоровленняНа останньому позачерговому засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яке відбулося 17 вересня 2012 року, серед інших розглядалися й такі, що стосуються фінансування оздоровлення.

Так, мова йшла про внесення змін до бюджету Фонду на 2012 рік в частині фінансування оздоровчих заходів, затвердження переліку банків для розміщення тимчасово вільних коштів Фонду, у т.ч. резерву коштів, на вкладних (депозитних) рахунках, зміни до форми звітності по коштах Фонду тощо.

За наполяганням профспілкової сторони правління Фонду прийнято рішення про збільшення на цей рік суми коштів на часткове фінансування дитячого оздоровлення та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також на придбання дитячих новорічних подарунків.

Уцілому витрати за цими видами соціальних послуг зросли на 2,4 млн. грн, що дасть можливість, зокрема, оздоровити більше на 15 тисяч дітей застрахованих осіб від попередньо запланованого рівня на цей рік.


За матеріалами ФПУ

Схожі публікації


Догори