Сезонні хвороби: не піддавайтеся!

Сезонні хвороби: не піддавайтеся!Пізня осінь, зима – саме час для таких сезонних захворювань, як грип, ГРЗ і ГРВІ, особливо серед дітей. Обумовлюється це тим, що влітку діти перебували вдома, набагато менше контактували з однолітками, тож, відповідно, захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції була значно нижчою.

Застуда – збірний термін, що поєднує майже 200 різних вірусних захворювань. Ця сезонна недуга – річ дуже особиста, і багато в чому саме від вас залежить, хворіти чи ні.

Фахівці переконані: неможливість протистояти ГРЗ і ГРВІ пояснюється браком в організмі деяких речовин, що містяться в звичайних продуктах.

Для підтримки активності імунних клітин, які повинні постійно оновлюватися, частіше включайте до щоденного меню цитрусові, горіхи, крупи, цибулю, часник і фрукти.

А ще, шановні спілчани, не забувайте підтримувати здоров’я своє та своїх дітей. Дотримуйтеся правил гігієни, здорового харчування, бувайте більше на свіжому повітрі, а якщо ви все ж таки не вбереглися, не затягуйте з лікуванням.

Будьте здорові!

Завантажити довідку МОЗ України «Сезонні захворювання: грип та ГРЗ» sezonni-zaxvoryuvannya_grip.doc [48,5 Kb][51] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
6 листопада 2012
2 583

Схожі публікації


Догори