Концептуальні засади розвитку електронної освіти в Україні: обговорюємо проект

Концептуальні засади розвитку електронної освіти в Україні: обговорюємо проектЕлектронна освіта – цілеспрямований процес і досягнення результатів виховання та навчання засобами електронного навчання (e-learning).

Електронна освіта – один із інструментів розвитку інформаційного суспільства, впровадження якої сприятиме створенню умов для оновлення форм, засобів, технологій та методів викладання дисциплін та розповсюдження знань; розширенню доступу до освіти всіх рівнів з урахуванням можливості побудови власної траєкторії навчання; розвитку в учнів навичок ХХІ століття.

Саме на цій тезі наголошується у проекті документу галузевого міністерства – Концептуальні засади розвитку електронної освіти в Україні.

Запрошуємо спілчан до обговорення Концепції. Адже її реалізація дасть змогу поліпшити якість освіти, створити та використовувати у навчальному процесі сучасні цифрові освітні ресурси і організувати ефективний доступ до них через мережу Інтернет; розвинути інформаційну взаємодію, інтегрувати навчальні заклади у світовий інформаційний освітній простір.

Проект розроблено відділом інноваційних і інформаційних технологій Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти».
Аргументовані відгуки, пропозиції та зауваження приймаються до 12 березня 2013 року на електронну адресу: sekr_osvita@fpsu.org.ua.

Завантажити документ proekt_e_osvita-v-ukrayini.doc [41 Kb][230] Завантажити Переглянути документ онлайн
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори