США: освітяни підтримали підвищення успішності учнів

США: освітяни підтримали підвищення успішності учнівНаціональна освітня асоціація (НОА), найбільша членська організація ІО в Сполучених Штатах, розпочала загальнонаціональну кампанію заохочення педагогів стати лідерами в національному русі за якісну державну освіту.

Кампанія «Підніміть руки за державну освіту» стартувала 2 липня в Атланті напередодні щорічної асамблеї НОА, яка відбулася 3-6 липня.

Під час Асамблеї делегати продемонстрували свою підтримку кампанії «Підніміть руки», погодившись збільшити щорічні членські внески на 3 дол.США з особи, що дозволить додатково зібрати понад 6 млн. дол.США, які будуть використані на фінансування грантів місцевим організаціям профспілки. Ці гранти будуть спрямовуватися на підтримку інноваційних проектів, а також ідей з підвищення знань учнів, покращення безпеки в школах, програми по боротьбі з хуліганством, впровадження нових технологій.

Освітяни повинні відігравати провідну роль

У своєму зверненні до делегатів Асамблеї президент НОА Денніс Ван Рокел наголосив на важливості перебування педагогів на провідних ролях в русі за реальне і стабільне підвищення успішності учнів.

«Хочете змін у школі? Зберіть усіх вчителів, дайте їм можливість розробити план підвищення успішності учнів, і не стійте на їх шляху, нехай реалізовують його! Педагоги-професіонали, працюючи разом, можуть змінити світ!», - заявив він.

Для досягнення цієї мети, зазначив Ван Рокел, «дуже важливо забезпечитипедагогів новими програмами,надати підтримку і професійне навчання, а також можливості співпраці з іншими освітянами».

«Позитивні стійкі зміни не відбуваються самі по собі. Змінити нашу складну систему освіти буде важко – і нам потрібно буде багато для цього зробити» - продовжив він.

«Але зміни не будуть успішними, якщо ми самі не змінимося. Ми маємо змінитися та зосередити увагу на тому, чого ми хочемо досягти».

Нові технології, нові інструменти

Делегати Асамблеї також затвердили нову політику щодо широкосмугового доступу в Інтернет, програмного забезпечення та технічної підтримки.

У заяві підкреслюється важливість високоякісної, інтерактивної професійної підготовки вчителів, викладачів вузів, фахівців в галузі освіти та адміністративного персоналу, яка дозволять їм у повній мірі користуватися цифровими технологіями.

Міжнародний відділ ЦК ПрофспілкиСША: освітяни підтримали підвищення успішності учнів    США: освітяни підтримали підвищення успішності учнів

США: освітяни підтримали підвищення успішності учнів

Схожі публікації


Догори