Обрано голову Польської профспiлки вчителiв

Обрано голову Польської профспiлки вчителiвЗ 19 до 22 листопада 2014 року у м. Варшава (Польща) відбулася 41-ша Національна Асамблея Польської профспілки вчителів. У роботі заходу взяли участь понад 260 делегатів, запрошених гостей з Польщі, Литви, України, Болгарії, Норвегії, Німеччини, Ізраїлю.

Серед почесних гостей – Фред Ван Левен – Генеральний секретар Інтернаціоналу освіти, Мартін Рьомер – Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти, Кунка Даміанова – Голова Постійного Комітету з питань рівності ЄКПО, голова Профспілки вчителів Болгарії. Також були представники вiд Профспілки працiвникiв освіти і науки України: Сергій Романюк – заступник Голови Профспілки та Маргарита Майорова – завiдувач вiддiлу студентської молодi апарату ЦК Профспілки.

Засіданню Асамблеї передувала низка подій, зокрема, навчальний семінар для іноземних делегацій. Під час семінару учасники ознайомилися з освітньою галуззю Польщi, реформами професiйно-технiчноi освiти, дослiдженнями мiжнародних органiзацiй щодо гендерної полiтики в освiті та результатами дослiджень мiжнародноi програми з оцiнювання освiтнiх досягнень учнiв (PISA).

Жваву дискусiю серед учасникiв різних країн викликали питання статусу вчителя в державних школах, проведення реформи освiтньої галузi, особливостi у роботi приватних шкiл та дитячих садочків та система фiнансування освiти.

Важливим аспектом роботи Нацiональної Асамблеї стали вибори Голови Польської профспiлки вчителів на термін з 2014 до 2018 року. У голосуванні взяли участь 267 делегатів, 238 з яких підтримали кандидатуру нинішнього очільника – Славомира Броняжа.

Делегати Асамблеї також підбили підсумки діяльності організації за останні чотири роки, обговорили зміни в статутних документах та визначили програму подальших дій.

Щиро вітаємо Славомира Броняжа з обранням на посаду Голови Польської профспiлки вчителів!

Бажаємо плідної роботи, подальших успіхів у відстоювання трудових та соціально-економічних прав освітян країни та сподіваємося на подальше розширення співпраці між профспілками наших країн.Обрано голову Польської профспiлки вчителiвОбрано голову Польської профспiлки вчителiв

Обрано голову Польської профспiлки вчителiвОбрано голову Польської профспiлки вчителiв

Обрано голову Польської профспiлки вчителiвПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
Відділ студентської молоді

Схожі публікації


Догори