Профспілка попереджує про глибоке невдоволення в освітянських трудових колективах

Профспілка попереджує про глибоке невдоволення в освітянських трудових колективахЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Кабінету Міністрів України з приводу постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373», якою внесено зміни до редакції пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».

ЦК Профспілки наголошує, що таке рішення Уряду не спрямоване навиконання програмного завдання Кабінету Міністрів України про запобігання зниженню рівня життя, відновлення у державі законності, а також не відповідає статті 22 Конституції України, оскільки звужує трудові права педагогічних працівників на встановлений рівень заробітної плати.

У зв’язку зазначеним ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вимагає скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373», як таку, що не відповідає програмним завданням Уряду та спрямовану на зниження рівня оплати праці педагогічних працівників, прийняту з порушенням законодавства.

У разі її реалізації через погіршення матеріального становища педагогічних працівників, особливо в умовах підвищення цін та тарифів, виникне загроза глибокого невдоволення в освітянських трудових колективах, що може призвести до масових акцій протесту.

Завантажити звернення 228.pdf [63.33 Kb][261] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори