Щодо створення власної матеріально-технічної бази вищих керівних органів Профспілки

Щодо створення власної матеріально-технічної бази вищих керівних органів Профспілки19 травня 2014 року Бюро президії ЦК Профспілки прийняло рішення щодо створення матеріально-технічної бази для забезпечення діяльності вищих керівних органів ЦК Профспілки працівників освіти і науки України у місті Києві.

Відповідна постанова затверджена на виконання протокольного рішення президії від 25.03.2014 року.

Документом також погоджено й текст звернення до організаційних ланок та спілчан щодо солідарності у спільних діях.

ЗВЕРНЕННЯ
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
до організаційних ланок та спілчан

У ніч з 18 на 19 лютого 2014 року Будинок профспілок на Майдані Незалежності, де розташовувався головний офіс ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, було повністю знищено вогнем разом з усім технічним обладнанням, меблями, документацією, архівами, іншими матеріальними цінностями.

Після часткового поновлення документів та технічних засобів фахівці виконавчого апарату перебувають тимчасово в офісі, розміщеному в готелі «Дружба».

Його оренда потребує значних коштів і, загалом, не вирішує проблеми належного функціонування організації, забезпечення координації її роботи.

Повноцінна, стабільна діяльність Профспілки, що спрямовується на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій працівників галузі, студентської та учнівської молоді, ветеранів освітянської праці, особливо в сучасних економічних, політичних умовах, потребує значних ресурсів, яких бракує на даний момент.

Відбудова Будинку профспілок – багаторічний й тривалий процес. Найбільш оптимальним у сучасних умовах вважаємо придбання приміщення у власність Профспілки працівників освіти і науки України.

Звертаємося до організаційних ланок Профспілки усіх рівнів та спілчан з проханням скоординувати зусилля та спільно долучитися до створення власного профспілкового освітянського приміщення, перерахувавши одноразово благодійний внесок у розмірі 5 гривень з члена профспілки на рахунок:

р/р 26002010078760 в АТ «Укрексімбанк» м. Києва, код банку 322313.

Бюро президії
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори