Профспілки звернулися з листом до Кабміну: наполягають на зустрічі з керівництвом

Профспілки звернулися з листом до Кабміну: наполягають на зустрічі з керівництвомСпільний представницький орган об'єднань профспілок висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку із соціально-економічною кризою, що охопила країну та дедалі поглиблюється, а запровадження низки соціальних і трудових обмежень підвищує й без того високу напругу в суспільстві. Про це наголошується у листі до Кабінету Міністрів України, який було надіслано за рішенням засідання СПО, що відбулося 31 березня 2015 року.

Так, у листі зазначається, що результати соціально-економічного розвитку України у 2014 році та його стан у перші три місяці 2015 року засвідчили, що старт реальних економічних реформ у країні так і не відбувся.

СПО об’єднань профспілок вкотре наголошує, що труднощі соціального, економічного, а зрештою й політичного, характеру не повинні перекладатися на плечі легально працюючих громадян, які найбільше потерпають через штучно занижену оплату праці, зростаючу затримку з виплати зарплат, переведення на скорочений робочий тиждень, масові звільнення, податковий утиск трудових доходів і пенсій, згортання соціальних програм тощо.

З метою обговорення шляхів реалізації Вимог профспілок профспілки наполягають на проведенні зустрічі керівника Уряду зі Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Завантажити лист СПО lyst_spo_010415-1.doc [579 Kb][174] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори