СПО: перекладання усього тягаря на плечі працюючого населення – неприпустимо!

СПО: перекладання усього тягаря на плечі працюючого населення – неприпустимо!Спільний представницький орган всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні представляє та захищає трудові інтереси біля 11 мільйонів найманих працівників, зайнятих у всіх галузях економіки України.

СПО як одна з трьох сторін соціального діалогу на національному рівні змушені заявити про те, що низка антикризових рішень розроблена Урядом без участі соціальних партнерів, із грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без урахування позиції профспілок.

У черговий раз влада вдається до непопулярних рішень, пропонуючи українцям затягнути паски, та лише обіцяє створити передумови для економічного зростання країни.

СПО заявляє, що перекладання усього тягаря на плечі працюючого населення є неприпустимим! Профспілки переконані, що значну частину непопулярних обмежень влада має перекласти на плечі олігархів.

СПО об’єднань профспілок наполягає на проведенні невідкладної зустрічі представників СПО з керівництвом Уряду, де має бути визначено подальші дії Уряду з відновлення економічного зростання України у взаємодії з громадськістю, шляхи з мінімізації негативних наслідків для населення від прийнятих антикризових рішень Кабміну.

Завантажити Заяву СПО zayava_cpo.doc [39 Kb][140] Завантажити Переглянути документ онлайн

Схожі публікації


Догори