Профспілки співпрацюють із депутатським корпусом

Соціальний діалог є дієвим, коли сторони слухають, чують один одного та враховують пропозиції до важливих документів. Профспілки сьогодні ведуть конструктивний діалог із владою, різними політичними силами у питаннях забезпечення гідних умов праці, її оплати, захист конституційних, соціально-економічних прав та інтересів працюючої людини.

Так, 12 жовтня 2016 року представники всеукраїнських галузевих профспілок зустрілися з представниками депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

У зустрічі взяли участь заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь, Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк.

Під час зустрічі народні депутати України Іван Кириленко, Вадим Івченко, інші представники фракції проінформували представників профспілок про законодавчі ініціативи та справи своєї депутатської фракції. Вони навели приклади конкретних пропозицій та дій, які було направлено на соціальний захист людини праці і запропоновано та здійснено саме за ініціативи ВО «Батьківщина».

Зі свого боку представники всеукраїнських галузевих профспілок проінформували про актуальні проблеми у своїх галузях та запропонували шляхи їх спільного вирішення.

Учасники зустрічі домовилися продовжити конструктивний діалог, розробляти стратегію і тактику соціально-економічного розвитку країни та захисту прав людини праці спільними зусиллями профспілок та політичних сил.


 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
13 жовтня 2016
1 266

Схожі публікації


Догори