Пріоритети нового Європейського директора Сьюзан Флокен – активізація співпраці

Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти Сьюзан Флокен із 1 січня 2017 року приступила до виконання своїх обов’язків.


Сьюзан Флокен звернулася з листом до усіх членів ЄКПО з метою продовження співпраці профспілок працівників освіти в Європі.
Лист Європейського директора Сьюзан Флокен

Шановні колеги!

Із великим задоволенням я приступаю до виконання обов’язків Європейського директора Європейського комітету профспілок освіти. Із нетерпінням очікую на продовження співпраці з Вами щодо напрацювання ефективних стратегій та активного залучення до визначення пріоритетів для освіти та профспілок працівників освіти в Європі у найближчі роки.

Сфера освіти й ті, хто в ній працює, стикаються з численними зростаючими викликами, такими як скорочення бюджету, погіршення якості соціального діалогу, комерціалізація освіти, торговельні та інвестиційні правила, поширення цифрових технологій, зниження соціальних стандартів, умов праці та життя, а також зростання популярності правих, популістських і екстремістських рухів.

Все це має значні наслідки для умов викладання і навчання, впливає на профспілки працівників освіти та їх членів.

Разом нам потрібно сприяти просуванню альтернатив цим руйнівним тенденціям, активно вимагати залучення державних інвестицій в якісну освіту, справедливого оподаткування для забезпечення ресурсів для цих інвестицій, а також якісної професійної підготовки вчителів, щоб допомогти учням набути необхідних життєвих навичок і вміння критично мислити, стати активними, відповідальними і демократичними громадянами.

Як я вже сказала на Конференції ЄКПО в Белграді, нехай проблеми стануть для профспілок можливостями зростання, впровадження змін та просування інтересів вчительської професії. 

Продовжуймо працювати в напрямі ефективного і змістовного соціального діалогу та колективних переговорів. Надихаймо тих, кого ми представляємо, для кого ми працюємо і на кого намагаємося вплинути.

Я бажаю вам успішного 2017 року та з радістю очікую на співпрацю з Вами, членськими організаціями та їх партнерами, Президентом ЄКПО, членами Бюро та Комітету, а також з колегами з ЄКПО та Інтернаціоналу освіти.

З найкращими побажаннями,

Сьюзан Флокен

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори