Засідання Ради освіти ЦК Профспілки

  10-12 травня 2017 року на базі санаторію «Аванград» (м. Немирів, Вінницька область) відбулося виїзне засідання Ради освіти ЦК Профспілки з порядком денним «Спортивно-масова та оздоровча робота серед спілчан – важливий мотиваційний чинник профспілкового членства».

У роботі Ради взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступник Голова Профспілки Любов Гарбаренко, Голова Ради освіти Сергій Пугачов, члени Ради.

Сергій Пугачов поінформував присутніх про досвід Вінницької обласної організації Профспілки щодо системного підходу в питаннях організації спортмасової, оздоровчої роботи та реалізації обласної програми «Оздоровлення і відпочинок».

Учасники засідання обмінялися думками та визнали цей напрям роботи важливим мотиваційним чинником профспілкового членства і окреслили завдання на черговий літній оздоровчий період.

На засіданні Ради були обговорені питання, пов’язані з підготовкою проекту закону «Про освіту», положення якого викликають занепокоєння серед спілчан. Зокрема, тих, що звужують порівняно з чинним законодавством, права і гарантії освітян.

Члени Ради прийняли рішення звернутися до Голови Верховної Ради України, Парламентських комітетів з питань науки і освіти, з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, з питань бюджету, всіх депутатських фракцій та груп  щодо недопущення звуження прав та гарантій педагогічних та науково-педагогічних працівників, спеціалістів, зменшення фінансового забезпечення галузі тощо.

Також Рада освіти підтвердила позицію ЦК Профспілки щодо недопустимості перегляду суми відрахувань до Федерації профспілок України та залишення її в межах попередніх кошторисів, затверджених відповідними виборними організаційними ланками.

Члени ради стали учасниками відкриття 35-тих обласних змагань з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини та ознайомилися з базою санаторію «Авангард» та дитячого табору «Сокілець».

Рада освіти ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори