Креативні ідеї для альтернативної ялинки

Святкове новорічне деревце з кожним роком набуває нового змісту. Та й тенденції у світі зараз зовсім інші – людство стало більш дорослим та свідомим, щоб розуміти, що хвоїні ліси – «легені» нашої планети, тож дерева треба берегти. Проте й пластикова ялинка теж не так уже й добре, враховуючи процес та матеріали виготовлення. Але яке ж свято без красуні-ялинки?

На щастя, у світі вже є альтернативні шляхи створення новорічного настрою вдома без шкоди для довкілля.

У цій статті ми пропонуємо підбірку ідей, як створити новорічне дерево своїми руками й здивувати своїх рідних та близьких. Переконані, що освітяни, як люди творчі й креативні, мають у вчительській скриньці чимало власних цікавих та оригінальних варіантів новорічного деревця, які можна зробити вдома, в школі, вузі чи у садочку.

Дизайнерські тенденції диктують простоту та лаконічність. Цього ж, насправді, легко дотримуватися, створюючиальтернативну ялинку.

  

Трішки паперу або тканини, палиця або картонний конус – для каркасу, нитки, ґудзики, старий журнал, трішки фантазії і новорічна красуня – готова! 

  


Для цікавої ялинки можна взяти деревину, гілки чи з конструкції з дощечок. Між собою їх зв’язати за допомогою нитки, стрічки чи дроту. Така ялинка дуже практична, адже не займає зайвого простору вдома, не заважає, але дуже радує оточуючих.  

Ще один варіант – викласти ялинку з книжок. Стильно і літературно! І обов’язковий елемент ялинки – гірлянди. Ялинки із печива, макаронів, кавових зерен, цукерок, каштанів, шишок дуже подобаються дітям. Їх можна робити разом із дітьми, а потім разом і поласувати.

Не менш цікавим може бути створення святкового дерева з самої гірлянди. Її можна просто розвісити на стіні у відповідному порядку, додати трохи іграшок або сімейних фотографій.
Гарного й затишного усім свята!
  
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
2
25 грудня 2017
776

Схожі публікації


Догори