Шахова країна – новий проект ЦК Профспілки

15 лютого 2018 року в м Києві на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пуща-Водиця» відбувся семінар керівників шахових клубів, тренерів та інших зацікавлен их осіб у рамках презентації проекту «Шахова країна».

Ініціатор проекту «Шахова країна» та організатор проведення заходу – ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Метою заходу є сприяння розвитку та популяризації шахового спорту серед членів Профспілки – освітян, їх дітей та молоді, підвищення спортивної майстерності гравців, обміну досвідом тренерської роботи та налагодження взаємозв’язків для подальшої співпраці.

Роботу семінару розпочали Сергій Романюк – заступник Голови Профспілки, Анатолій Білий – заступник директора Департаменту з питань молоді та комунікацій Мінмолодьспорту України, Іван Захарчук – завідувач відділу Українського державного центру позашкільної освіти МОН України, Юрій Пепа – арбітр міжнародної організації шахістів – ФІДЕ.

Учасники заходу ще раз підтвердили думку чемпіона світу з шахів Роберта Фішера, що шахова гра – це справжнє випробування розуму. Під час роботи семінару тренери наголосили, що шахи стають популярним видом спорту, а для дитячих колективів, які займаються цим інтелектуальним видом спорту, потрібне відповідне середовище і професійні наставники. Велике значення тут мають постійне тренування юних шахістів, дотримання та чіткість правил гри та суддівства.

Загалом програма семінару була досить насичена й різнопланова. Учасники прослухали лекцію про особливості тренування юних гравців, узяли участь у дискусіях на під час круглого столу «Робота шахових клубів на сучасному етапі», ознайомилися з проектом «Шахова країна» та обговорили подальшу співпрацю у цьому напрямі.

Цікавим завершення семінару став сеанс одночасної гри у шахи з гросмейстерами – міжнародними тренерами ФІДЕ Андрієм Рахмангуловим та Іллею Галіченко.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори