В українських школах пролунав останній дзвоник

Останній дзвоник в Україні у 2018 році традиційно відбувається в останню п’ятницю весни – 25 травня. Для випускників останній дзвінок – це важливий день, адже це символічне прощання зі школою.

У 2018 році в Україні їх нараховується 185 508 осіб. Молодші школярі ж чекають цього дня із нетерпінням, адже попереду – омріяні канікули.

Після здачі ЗНО 11-класників чекає найдовгоочікуваніша подія – випускний вечір. Цього року випускні вечори в Україні пройдуть у суботу, 23 червня.

Щоправда, останній дзвоник – це ще зовсім не кінець школи. Так, учні 9 класів ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації до середини червня. А випускники 11 класів складатимуть ЗНО, яке розпочинається 22 травня і закінчується 13 червня (основна сесія).

Крім того, у школах триватиме навчальна практика, в рамках якої учнів водитимуть на різноманітні екскурсії. У 2018 році навчальна практика передбачена для учнів 1-4, 5-8 і 10 класів.

Щиро вітаємо усіх освітян, учнів, батьків зі святом останнього дзвоника!

Дякуємо педагогам за щоденну працю, знання і досвід. За те, вкладали особливий сенс у кожне слово! І за те, що направили молодь у потрібному напрямку!

Старшокласникам бажаємо щоб знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності!

Усім зичимо щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
1
25 травня 2018
8 451

Схожі публікації


Догори