Вітаємо дошкільників з професійним святом!

Неофіційно відзначати День дошкілля почали ще з 2006 року (ініціатива загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти). Таким чином прагнули звернути більше уваги на дошкільне дитинство в цілому.

Офіційна ж історія святкування розпочалася з 5 листопада 2010 року. Цього дня  відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної за участю понад 1250 працівників дошкільної освіти з усіх регіонів України.

У 2016 році Асоціація працівників дошкільної освіти ініціювала, а МОН розробило проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський День дошкілля». У проекті датою відзначення обрали 27 вересня, а за традицією дошкільників вітають у останню неділю вересня.

Наразі у галузі дошкільної освіти працює майже 310 тисяч працівників, з них понад 130 тисяч педагогів.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Саме у цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки  вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це справжня Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я  вихованців. 

 

Щиро вітаємо усіх дошкільників із професійним святом!

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення усіх творчих ініціатив та пошанування праці державою та суспільством.

Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасимою енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
2
27 вересня 2019
804

Схожі публікації


Догори