Освітяни грають у волейбол: стартували всеукраїнські змагання

Командні види спорту захоплюють своєю динамічністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату. Для гравців – це можливість виявити свою майстерність: у якийсь момент виступити солістом, в інший – підіграти партнерові, і в єдиному пориві досягти результату.

Саме таким був старт Всеукраїнських змагань з волейболу серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України: від офіційних урочистостей і до власне гри!

Змагання з волейболу закривають III Всеукраїнську спартакіаду серед членів Профспілки, яка тривала з початку року.

У змаганнях беруть участь команди зі складу працівників закладів освіти (загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, закладів вищої освіти та установ галузі освіти) – члени галузевої Профспілки. Цьогоріч це – понад 140 учасників із 12 областей та міста Києва.

Організатором змагань традиційно є Профспілка працівників освіти і науки України за сприяння Федерації волейболу України.

Офіційну церемонію відкриття провели голова організаційного комітету, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко та головний суддя змагань Сергій Лемещук.

Змагання проводяться за офіційними правилами гри у волейбол 2017-2020 рр., затвердженими 35-м Конгресом Міжнародної федерації волейболу у 2016 році і триватимуть до 20 жовтня.

Бажаємо спортсменам яскравої гри та нових перемог!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори