Профспілки – реальний суб’єкт соціального діалогу

Пропонуємо для ознайомлення Рекомендації конференції «Роль профспілок у захисті прав людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах», яка відбулася 14 лютого 2020 року у Києві. Організатор – Федерацією профспілок України.

У документі учасники наголошують, що сьогодні Україна потребує якісно нового рівня інституційного та практичного розвитку соціального діалогу у взаємовідносинах з органами влади, профспілками та роботодавцями.

У період глибинних трансформацій соціально-економічних відносин в Україні та наступу представників влади на трудові права працівників профспілки були і залишаються тією силою, яка послідовно захищає гідність людей праці, використовуючи усі законні методи: від соціального діалогу до колективних протестних дій.

Профспілки сконсолідовують працівників і трудові колективи на ефективну роботу підприємств, установ, організацій, сприяють соціально-економічному розвитку регіонів, формуванню громадянського суспільства та проєвропейському розвитку держави. 


Завантажити Рекомендації rekomendacyi_konferencyi.pdf [180.35 Kb][86] Завантажити Переглянути документ онлайн  
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори