Зустрічаємо 2022 рік: основні кольори й декор

За східним календарем 2022 рік триватиме під егідою Чорного (Блакитного) Водяного Тигра. Тигра вважають символом змін, який водночас дає невизначеність. Хоча для багатьох 2022 рік буде ідеальним часом оновити життя. Ця тварина також уособлює амбіції, конкурентоздатність, нерозсудливість, рух через призму спілкування та обмінів.

 •  Яким буде рік Водяного Тигра 

Астрологи стверджують, що 2022 рік буде для більшості знаків набагато вдалішим, ніж 2021 рік.

Багато людей досягнуть значних успіхів у різних галузях. Звичайно, деяких людей очікують розчарування і помилки. Це буде пов’язано з протиріччями в характері. 

2022 рік насичений несподіванками, переважно з успішним результатом. Оскільки Тигр володіє невичерпною енергією і може долати будь-які перешкоди, він сприятиме людям, які вміють ставити цілі і досягати результатів.

Також він буде на боці тих, хто прагне нових знань. У наступному році можна сміливо починати опановувати нові заняття і змінювати професію. Успіх чекатиме на всіх, хто навчатиметься і пізнаватиме щось нове.


 • Популярні кольори в 2022 році

Найвдаліші кольори у 2022 році будуть від елементів Дерева, Води, Вогню і Землі. Це водно-м'ятно-зелений, блакитно-синій, і меншою мірою вогненно-червоний і імператорський жовтий. Це самі відповідні кольори, які гарантовано принесуть вам удачу в новому році. Їх можна носити на талісманах, одязі або аксесуарах. 

Загалом, використовувати такі кольори краще в мобільному використанні (на собі, на сумках, одязі, в машині), ніж в статичному положенні (будинок, офіс).

Використовуйте різні прикраси та аксесуари в повсякденному житті, саме цих чотирьох кольорів. Так ви будете притягувати до себе позитивну енергію, а космос подарує вам бажане в новому році. Але будьте обережні, не варто захоплюватися і постійно носити всі ці чотири кольори одночасно. Пам'ятайте про баланс. Чергуйте кольори в залежності від бажаного.

 •  Як залучити щастя й успіх 

Щоб прийдешній 2022 рік став щасливим і прибутковим, напередодні прийнято влаштовувати генеральне прибирання, особливо ретельно очищаючи будинок від:

 • зламаних речей (у першу чергу, від битого посуду) – вони псують енергетику дому та провокують розруху;
 • непотрібних чеків і рахунків, старих газет – щоб не притягували в оселю бідність;
 • прострочених ліків і продуктів – щоб новий рік пройшов сито і без хвороб.


 • Як зустрічати Новий 2022 рік Тигра

На новорічному столі має бути якомога більше м’ясних наїдків. Адже для тигрів – це основна їжа, він – хижак. Урізноманітнити новорічне меню можна овочами й тропічними фруктами.

Предмети декору слід вибрати з натуральних матеріалів, а прикраси – з металевим золотим або срібним блиском.

Загалом, прикрашаючи стіл на Новий рік, віддавайте перевагу таким відтінкам:

 • жовтий, медовий, помаранчевий – зв'язок Тигра з природою
 • ніжно-бірюзовий, м'ятний – відвага, мудрість, рівність
 • синій, лазурний, блакитний – символ прийдешнього року
 • коричневий, бежевий – забарвлення тварини, відчуття захищеності
 • оливковий, темно-зелений – спокій, помірність.

Під час сервірування столу краще уникати леопардових або зміїних принтів. Тигровий забарвлення доречний, але лише в якості акцентів.

 • Де зустрічати Новий рік 

Тигри – це мисливці-одинаки, які не люблять чужинців, але дружелюбні з представниками свого клану. 

Відповідно, Новий 2022 рік варто зустрічати у невеликому колі найрідніших. Краще зібратися вдома в колі родичів та друзів, а якщо самі хочете вирушити в гості, то приєднуйтесь тільки до невеликих компаній пам’ятайте про засоби безпеки у наш непростий час пандемії. 

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори