Резолюція Спеціальної конференції ЄКПО щодо відновлення миру в Україні

Як уже повідомлялося, 5-6 липня 2022 року у м. Льєж, Бельгія відбулася Спеціальна конференція Європейського комітету профспілок освіти (ЄКПО), на якій була прийнята «Резолюція за мир в Україні».

Під час представлення резолюції, перед делегатами конференції із Києва в онлайн режимі виступив Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, детально поінформував про ситуацію в Україні, спричинену російським вторгненням на суверенну територію.

Делегати висловили абсолютну підтримку українським колегам і наголосили: «Солідарність надає нам сил. Ми хочемо жити у світі, де панують мир та справедливість. Війна війні!».

Резолюція за мир в Україні була підтримана одноголосно, де учасники конференції висловили сподівання на якнайшвидше завершення війни, настання миру та швидке відновлення нашої держави.

Завантажити резолюцію українською мовою rezoluciia-yekpo-shchodo-vidnovlennia-myru-v-ukraini.docx [17.1 Kb][44] Завантажити Переглянути документ онлайн

Завантажити резолюцію мовою оригіналу resolution_peace-resolution-ukraine.pdf [197.72 Kb][14] Завантажити Переглянути документ онлайнМіжнародний відділ ЦК Профспілки
наша боротьба

Схожі публікації


Догори