Глава Уряду виступає за посилення морально-етичного виховання учнів

Глава Уряду виступає за посилення морально-етичного виховання учнів Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час свого виступу на ІІІ Всеукраїнському з’їзді працівників освіти. Він, зокрема, зауважив, що економіку можна поправити, зробити так, щоб вона нормально працювала, але моральний стан суспільства, духовність суспільства, його налаштованість – ось що надзвичайно важливо. І це залежить в першу чергу від сім’ї, від школи.

Микола Азаров, спілкуючись з делегатами З’їзду, закликав усіх всерйоз дбати про здоров’я дітей. Водночас Прем’єр-міністр погодився з пропозицією учительства щодо необхідності розвивати позашкільну освіту, аби діти не залишалися напризволяще в позаурочний час, а мали можливість відвідувати гуртки чи секції. За його словами, Уряд уже з наступного року матиме змогу більше коштів виділяти на цей напрям.

Також Прем’єр-міністр України акцентував увагу на забезпеченні навчальних закладів сучасними технічними засобами та піднятті заробітної плати для освітян у 2012 році.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори