Прем’єр-міністр України: Робочій групі вдалося знайти успішну концепцію якісного оновлення вищої освіти

Прем’єр-міністр України: Робочій групі вдалося знайти успішну концепцію якісного оновлення вищої освітиРобочій групі вдалося створити новий законопроект, який схвалюють майже всі, хто вчиться і викладає. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 22 лютого під час засідання Кабінету Міністрів, коментуючи підсумки громадської розробки законопроекту «Про вищу освіту».

«Робоча група з ректорів, студентів, експертів, представників громадських організацій знайшла більш успішну концепцію якісного оновлення вищої освіти, – повідомив Микола Азаров. – Їм вдалося створити новий законопроект, який схвалюють практично всі, хто учиться і викладає. І який дає державі можливість отримати сучасну, конкурентну систему вищої освіти, орієнтованої на потреби економіки».

Водночас Глава Уряду наголосив на ефективності саме такої форми співпраці з громадськістю. У процесі роботи вдалося знайти порозуміння, почути одне одного, навіть в багатьох питаннях стати однодумцями.

«Треба слухати не тільки себе і своїх, але й опонентів. Враховувати різні думки. І тоді творчий потенціал наших людей розкриється так, що ми отримаємо найкращі рішення. І не будемо витрачати енергію на протести і протистояння», - сказав Микола Азаров. При цьому він наголосив, що «мета у нас одна: в кожній сфері справедливо і розумно підвищувати якість життя людей».

Прем’єр-міністр повідомив, що «попросив робочу групу протягом двох тижнів доопрацювати цей консолідований законопроект і подати в Уряд».

«Доручаю Секретаріату Кабінету Міністрів юридично і технічно виправити законопроект, ні в якому разі не спотворюючи його основні положення і зміст», – поставив завдання Микола Азаров, повідомивши, що після відповідної підготовки новий законопроект «Про вищу освіту» буде розглянуто на засіданні Уряду.

За матеріалами Урядового порталу
0
23 лютого 2012
2 243

Схожі публікації


Догори