Уряд ліквідує проблему черг на прийом у дитячі дошкільні установи протягом двох років

Уряд ліквідує проблему черг на прийом у дитячі дошкільні установи протягом двох роківПрем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу № 197 у Солом’янському районі Києва. На Главу Уряду справило приємне враження новозбудоване приміщення дитячого садочка, ігрові та навчальні кімнати, басейн.

Прем’єр-міністр, зокрема, зазначив, що Уряд спільно з главами облдержадміністрацій протягом двох років ліквідує проблему черг на прийом у дитячі дошкільні установи.

«Уряд прийняв рішення разом з головами місцевих адміністрацій протягом двох років повністю закрити проблему черг до дитсадків. Ми наполегливо добиватимемося вирішення цієї проблеми, і, я думаю, що це нам під силу, щоб ми у 2013 році повністю вирішили це питання», – відзначив Микола Азаров.

Крім того, він поінформував, що в поточному році в Україні здано в експлуатацію 130 нових дитячих садків на 15 тис. місць. Прем’єр-міністр підкреслив, що це набагато більше, ніж у попередні роки, однак цього ще недостатньо.

Водночас Глава Уряду повідомив, що народжуваність в Україні збільшується, а численність населення перестала зменшуватися. «Нам потрібно думати над тим, як забезпечити молоде покоління місцями у дитсадках, потім школами та гідними робочими місцями», – зазначив Микола Азаров.

За матеріалами Урядового порталу
0
15 грудня 2011
2 463

Схожі публікації


Догори