Навчаємо членів та голів Контрольно-ревізійних комісій ЦК Профспілки

Навчаємо членів та голів Контрольно-ревізійних комісій ЦК Профспілки Знати необхідно не лише, аби знати, а й для того, щоб навчитися робити – саме ця невмируща фраза класика Максима Горького стала лейтмотивом семінару членів Контрольно-ревізійної комісії ЦК Профспілки та голів КРК територіальних організацій Профспілки працівників освіти і науки України, що днями відбувся у Кам'янці-Подільському.

Програма семінару була дуже насиченою та цікавою. У неповних два дні організатори – фінансове управління ЦК Профспілки працівників освіти і науки України – зуміли поєднати важливе для учасників навчання з екскурсіями та відвідуванням первинок міста.

Вітальними словами на Хмельницькій землі відкрила семінар начальник Кам'янець-Подільського міського управління освіти і науки Світлана Старченко.

Права та обов’язки членів ревізійних комісій, реалізація повноважень комісій та діяльність неприбуткових організацій через призму чинного законодавства – ось короткий перелік тем, якими продовжила роботу начальник фінуправління ЦК Профспілки Галина Щавінська.

Голова Центральної ревізійної комісії Леонарда Ферманюк у виступі окреслила основні аспекти проведення перевірок первинних організацій Профспілки. Своїм досвідом з цього ж питання також поділилася головний бухгалтер Хмельницького обкому Тетяна Крук.

На завершення семінару усі учасники отримали методичні матеріали, де зібрано уся необхідна для роботи інформація.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори