Відбулося засідання Президії Сумської обласної організації Профспілки

1 березня 2023 року відбулося засідання Президія Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Серед важливих питань, які винесені на порядок денний, були: 

  • зміцнення та єднання профспілкових організацій галузі;
  • додержання фінансової дисципліни;
  • надання допомоги на потреби збройних сил України.

Виступаючи перед присутніми Голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України – Сергій Осадчий зазначив: «Робота організацій профспілки усіх рівнів не повинна зупинятися навіть під час дії воєнного стану. Цей тандем має бути, як моноліт. Ми повинні тримати стрій і продовжувати таку необхідну сьогодні справу щодо захисту працівників закладів освіти». 

Геннадій Островський – заступник Голови Сумської обласної організації Профспілки, поінформував про надання благодійної допомоги захисникам Сумщини та запевнив, що робота за цим напрямом не зупинялася з перших днів повномасштабного вторгнення і буде продовжена.

Присутні на засіданні члени Президії взяли активну участь в обговоренні основних напрямів роботи обласної та членських організацій Профспілки освіти і науки України та прийняли низку важливих для роботи рішень, які допоможуть захистити людину праці та зміцнити профспілковий рух Сумщини.

 

Сумська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори