Профком студентів опікується важливими питаннями сьогодення

Нещодавно на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка студенти факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв взяли участь у тренінгу «Домедична допомога в умовах бойових дій воєнного стану», який був присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Здавалося б, що це не є обов’язковим у діяльності  первинної профспілкової організації, але наш час заставляє нас змінювати підходи до нашої роботи. 

Організацією й модернізацією заходу опікувались студентський профком університету  та професор кафедри дошкільної та початкової освіти Носко Юлія.

Тренери з домедичної допомоги у Osvitorium Олександра Стародуб та Наталія Жукова забезпечили  якісне проведення тренінгу .

Участь у таких заходах є надзвичайно актуальною для майбутніх учителів. Учасники тренінгу мали змогу набути життєво важливих знань та навичок надання допомоги при невідкладних станах. Під час тренінгу здобувачі освіти одержали теоретичні знання, необхідні для зупинки критичної кровотечі, накладання турнікетів, допомозі при пневмотораксі, навчились надавати допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, пораненнях, травмах.

Після успішно проведеного  навчання студенти отримали сертифікати проходження 8-ми годинного тренінгу.

На завершення тренінгу учасники обмінялися отриманими враженнями та розповіли про важливість отриманих практичних навичок надання допомоги у повсякденному житті.

Тепер наші студенти не розгубляться і зможуть надати першу допомогу в будь-якій ситуації. 

Висловлюємо щиру вдячність тренерам за цікавий тренінг,  за надзвичайно важливі та актуальні знання та навички в умовах сьогодення. Сподіваємося, що отримані практичні уміння і навички будуть використовуватися лише в мирних цілях.


Дмитро Гапоненко, 

голова ППОС Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Схожі публікації


Догори