Турбота про здоров’я членів Профспілки

Нещодавно у режимі відеоконференції відбулася нарада голів організаційних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Необхідність проведення такого заходу викликана рішенням президії комітету про організацію оздоровлення членів Профспілки та членів їх сімей влітку 2023 року та проведенням обласної Спартакіади. 

Відкрила нараду Тетяна Матвеєва – голова обласної організації. Вона ознайомила голів організаційних ланок з пропозиціями щодо оздоровлення членів Профспілки  та термінами заїду у пансіонат «Пролісок» м. Трускавець, умовами оплати путівок. Зокрема, обласний комітет оплачує члену Профспілки  1/3 вартості путівки.  

Голова організації повідомила, що з метою організації  відпочинку   дітей членів Профспілки обласний комітет уклав договір з дитячим табором «Водограй», який знаходиться у Мукачівському районі Закарпатської області, і запропонувала усім бажаючим подати заяви на оздоровлення дітей. Частину вартості дитячої путівки та половину вартості проїзду здійснює обласний комітет.

Наступне питання наради стосувалося проведення обласної Спартакіади. З метою зміцнення здоров’я членів Профспілки та створення умов для підняття рівня фізкультурно-оздоровчої роботи в колективах президія комітету прийняла рішення провести її на початку червня. Голови організаційних ланок ознайомилися з Положенням про проведення Спартакіади, програмою змагань з видів спорту,  основними вимогами до складу команд та зобов’язалися визначитися щодо участі своїх представників  у змаганнях. 

На нараді також піднімалися важливі питання, які стосуються діяльності організаційних ланок в умовах сьогодення. Відбулося обговорення учасниками наради усіх поставлених питань.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки  

Схожі публікації


Догори