Завершальний у цьому навчальному році семінар голів оргланок

У Чернігівській обласній організації Профспілки нещодавно відбувся останній у цьому навчальному році семінар голів організаційних ланок. Навчання розпочала Тетяна Матвеєва – голова обласної організації.

Вона зупинилася на питаннях колективно-договірного регулювання трудових відносин. Питання укладання колективних договорів на рівні первинних профспілкових організацій  територіальних громад, профспілкових організацій закладів і установ освіти залишається актуальним у зв’язку зі зміною соціальних партнерів внаслідок адміністративно-територіальної реформи. Голова організація також підняла питання трудових відносин з педагогами-пенсіонерами та керівниками-пенсіонерами.

Далі учасники семінару обговорили дії організаційних ланок  з приводу проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення», внесеного народним депутатом України Г.М. Третьяковою та іншими народними депутатами України, реєстр № 3515 від 20.02.2021, прийнятого 02.06.2021 в першому читанні.

Голови профспілкових організацій  активно обговорили отриману інформацію і виробили алгоритм дій кожної ланки .

Наступним питанням семінару було ознайомлення з новою редакцією Статуту, затвердженою ІХ з’їздом Профспілки працівників освіти і науки України. Учасники семінару  разом з Ніною Дудкою – заступником голови обласної організації обговорили  діяльність своїх організацій в умовах дії нового статутного документа.

З особливостями  оздоровлення членів Профспілки та їхніх дітей влітку 2021 року ознайомила голів організаційних ланок Оксана Савенко – головний бухгалтер  обласної організації.

Далі у формі діалогу були обговорені інші питання діяльності структурних ланок обласної організації. 

 

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори