Cерпнева конференція освітян Львівщини

23 серпня 2023 року, у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась обласна серпнева конференція освітян Львівщини.

Цьогоріч подія пройшла під гаслом «Шлях до перемоги – розвиток освіти».

Участь у заході взяли начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, депутати Львівської обласної ради Звенислава Мамчур-Калинець та Юрій Раделицький, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко, керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та територіальних громад, керівники закладів освіти й педагогічні працівники, голови територіальних організацій профспілки працівників освіти і науки України.

«Учителі – важливі. Щодня дякуємо їм за знання та любов, які вони вкладають у голови наших дітей – у голови тих, хто творитиме майбутнє нашого народу. Принагідно дякую усім своїм вчителям за те, якою людиною я став. Дякую нашим освітянам, які залишаються у державі та продовжують свою місію. Завдяки вам в Україні зростає покоління мудрих та талановитих людей, які вірять у свою державу і себе у ній, а ті, хто вимушено виїхав, хочуть якнайшвидше повернутися. Сили, здоров’я й віри вам у те, що робите», – наголосив Максим Козицький.

Він також вручив подяки вчителям Львівщини за їхні вагомі здобутки.

«Від імені Львівської обласної ради хочу подякувати за вашу важку працю. Оскільки сам працюю в освіті розумію, як важко тримати цей освітній фронт. Ви будуєте майбутнє України та формуєте нашу перемогу. Напередодні початку навчального року бажаю вам, щоби цей рік був легким, спокійним і переможним», – сказав Юрій Раделицький.

Присутніх привітала секретар комісії ЛОР з питань освіти, науки та інновацій Звенислава Мамчур-Калинець.

«Громада освітян Львівської області нараховує понад 100 тисяч. Це дуже багато. І дуже тішить, що ми маємо змогу розвивати нашу школу. Думаю, що все, що в силах нашої комісії ми будемо відстоювати, як нам це вдавалося досі», – зазначила Звенислава Мамчур-Калинець.

«Львівська область першою в Україні затвердила мережу майбутніх ліцеїв. Це великий прорив, який надалі забезпечуватиме якість всіх освітніх процесів. За якістю та рівнем підготовки вчителів Львівщина у трійці лідерів по Україні. Найкращим показником роботи наших педагогів є результати випускних іспитів для вступу у ВНЗ. Наша область цьогоріч отримала понад шістсот двохсотбальників і в цьому є заслуга вчителів також. Дякую вам за вашу невтомну працю і бажаю подальших професійних здобутків», – сказав директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Учасників серпневої конференції привітала голова Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України – Марія Яцейко.

 «У цей нелегкий час всі ми докладаємо максимум зусиль для створення безпечного освітнього середовища та забезпечення належного рівня освіти. 

Основним завданням залишається досягнення належного фінансового забезпечення педагогів, збереження кадрового потенціалу і його престижу. Спільними зусиллями з органами влади нам вдається успішно вирішувати нагальні освітянські питання.

Профспілка і надалі стоятиме на стороні закону, правди, справедливості та педагога.

Дякую всім педагогам за їх титанічну працю, вірю у переможне майбутнє і  розквіт освіти», – зазначила Марія Яцейко.

Опісля окремі учасники конференції презентували своє бачення подальшого розвитку та покращення освітніх послуг в області.


 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори