Львів: нарада керівників територіальних організацій Профспілки

6 листопада 2023 року Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України провела нараду з головами територіальних, об’єднаних територіальних, міських і районних організацій Профспілки. Нараду відкрила голова обласної організації Профспілки Марія Яцейко.

Обговорено ряд важливих питань – участь і роль територіальних, об’єднаних територіальних, міських і районних організацій Профспілки у формуванні бюджету територіальних громад на 2024 рік. 

На порядку денному стоїть вирішення питання своєчасної та повної виплати заробітної плати, включаючи щорічну грошову винагороду педагогічним працівникам до завершення 2023 року. Про це детально доповів заступник голови обласної організації Профспілки Мар’ян Калин. 

Наступне питання – формування обласного і місцевого бюджетів на 2024 рік. Враховуючи попередньо заплановані обсяги освітньої субвенції в проєкті Державного бюджету та усвідомлюючи їх недостатність для забезпечення повної виплати заробітної плати педагогічним працівникам, звернулися до голів територіальних громад щодо активізації роботи у формуванні місцевих бюджетів на 2024 рік, зокрема: привернути увагу влади на необхідності зустрічі і переговорів лідерів профспілкових організацій спільно зі своїми активістами та керівників органів управління освітою, комісіями з питань освіти і бюджету для повного фінансування видатків на освіту.

Про організаційну роботу профспілкових організацій на даному етапі доповіла завідувачка відділу організаційної та інформаційної роботи Галина Долішня.

У плані роботи організації онлайн та офлайн зустрічі в обласній організації профспілки та виїзди працівників виконавчого апарату безпосередньо на місця.

До кінця 2023 року залишається всього два місяці – складний і напружений час – встигнути завершити виконання запланованого, заслухати виконання Територіальних та Обласної угод, спланувати роботу на 2024 рік.  


 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори