Зустріч напередодні Дня студента

14 листопада 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентського профспілкового активу Вінниччини із заступником голови Профспілки працівників освіти і науки України, головою обласної організації Профспілки Сергієм Пугачовим та заступницею голови Профспілки, завідувачкою відділу роботи з молоддю Ольгою Чабанюк.

Сергій Пугачов привітав студентів профактивістів, яких Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки щорічно до Дня студента відзначає грамотами та грошовими преміями, розповів студентам про діяльність обласної організації в умовах воєнного стану, допомогу ЗСУ та про можливість оздоровлення студентів-членів Профспілки.

Ольга Чабанюк приділила значну увагу важливості розвитку студентського профспілкового руху в країні, відповіла на питання щодо стипендіального забезпечення та наголосила на вирішальному значені активної позиції безпосередньо кожного спілчанина і дієвої відповідальності в умовах свого місця роботи і навчання.

Всі присутні висловили надію на подальші зустрічі та співпрацю, непохитну віру в Перемогу України та постійну підтримку Збройних Сил України!

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори