Х розширений пленум Вінницького міського комітету Профспілки

На початку лютого 2024 року відбувся Х розширений пленум Вінницького міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі пленуму взяли участь голова МК Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей, директор Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, заступник директора Департаменту освіти з економічних питань Наталія Мазур, головний бухгалтер фінансового сектору – централізованої бухгалтерії Лілія Бабіч.

На пленарному засіданні слухалось питання про виконання Угоди між Департаментом освіти Вінницької міської ради та Вінницькою міською організацією Профспілки працівників освіти і науки за 2023 рік. Із співдоповідями виступили голова Вінницького міськкому Профспілки Петро Соловей та директор Департаменту освіти Оксана Яценко, які детально проаналізували виконання Угоди за звітний період, відзначивши, що, незважаючи на труднощі воєнного стану, в 2023 році вдалося зберегти всі виплати працюючим, узгодили перспективи подальшої співпраці на 2024 рік та відповіли на чисельні запитання голів первинних профспілкових організацій.

Також, учасники пленуму розглянули питання про звітно-виборну кампанію в міській організації Профспілки в 2024 році, затвердили Програму «Оздоровлення 2024 року» та прийняли звернення до органів центральної влади та місцевого самоврядування стосовно оплати праці освітян.

Вінницький міський комітет Профспілки 

Схожі публікації


Догори