Одещина: робоча зустріч із представниками влади

3 квітня 2024 року на базі Молозького закладу загальної середньої освіти Мологівської сільської ради відбулася робоча зустріч представників комітету Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з начальником відділу освіти Мологівської сільської ради Наталією Сметаніною, керівниками закладів освіти Мологівської громади та головами первинних профспілкових організацій. 

На зібранні було представлено нового голову Білгород-Дністровської об'єднаної організації Профспілки Артема Русляченка. 

Усі присутні були ознайомлені з діяльністю галузевої Профспілки та комітету Одеської організації щодо питань забезпечення прав та гарантій працівників освіти. 

Також обговорювали питання розвитку соціального партнерства в закладах освіти Мологівської громади та сприяння діяльності первинних профспілкових організацій відповідно до положень Угоди між Департаментом освіти і науки Одеської облдержадміністрації та комітетом Одеської обласної організації Профспілки на 2021-2025 роки та Угоди між Управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Мологівської сільської ради та комітетом Білгород-Дністровської організації Профспілки на 2021-2025 роки.

Предметом спільного обговорення були зміни в законодавстві щодо застосування норм закону України про впорядкування надання та використання відпусток, оплата праці працівників освіти та інше. 

Заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Оксана Пушнова ознайомила присутніх з тими пропозиціями та зауваженнями Профспілки працівників освіти і науки України до Положення про атестацію педагогічних працівників та його практичне застосування. 

 

За матеріалами – ФБ Одеської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори