Консолідована праця на користь спілчан

25 квітня 2024 року у м. Ужгород відбулося розширене засідання президії комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України під керівництвом голови обласної організації Тетяни Повханич.

Центральним питанням засідання було затвердження Програми «Оздоровлення і відпочинок членів профспілки та їх дітей влітку 2024 року» з урахуванням обмежувальних заходів через військову агресією російської федерації проти України. 

У межах заходів укладені договори щодо оздоровлення членів профспілки у санаторіях області: «Синяк», «Шаян», «Поляна», «Орлине гніздо» та відпочинку дітей в оздоровчому таборі «Прага». 

Оздоровчими заходами передбачається охопити наступні категорії дітей:

  • за дольової участі обласної й територіальної профспілки;
  • за кошти обласної організації безпосередньо тих дітей і підлітків шкільного віку членів профспілки, один з батьків  яких бере безпосередню участь у активних бойових діях.

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці відбулася презентація на тему: «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці», яку представила Світлана Сег, відповідальний представник з охорони праці обласної організації Профспілки. Також вона проінформувала присутніх про підсумки обласного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

Було відзначено ефективну роботу голів виборних органів Профспілки в проведенні обласного етапу Конкурсу, учасники якого стали переможцями, а також розглянуто питання щодо відзначення керівників дитячих робіт, членів Профспілки, які взяли участь в обласному етапі Конкурсу, можливість  матеріального   й  морального  заохочення безпосередніх учасників заходу.

Виставку з кращими роботами конкурсантів було представлено у холі Закарпатського обласного центру дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Закарпатської обласної ради.

Спеціаліст з внутріспілкової та інформаційної роботи обласної організації Профспілки Федір Смірнов озвучив питання про підсумки благодійної гуманітарної акції «Підтримай спілчан Херсонщини», ініційованою облорганізацією і яка тривала з лютого по квітень 2024 року. Відтак, чимало територіальних та первинних профорганізацій проявили небайдужість й відгукнулись на підтримку колег-спілчан.

Всього гуманітарна благодійна допомога на загальну суму 224 059 грн. була надіслана на адреси 14 організацій Херсонщини, в тому числі декілька разів адресантами була Обласна та Херсонська міська організації Профспілки.

З усіх зазначених питань та ряду інших внутрішньоспілкових прийнято відповідні постанови.

Пресслужба обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори