Знання – це сила: переконані золочівці

Знання – це сила: переконані золочівціСтарі істини для профспілки мають новий сенс, – переконана голова Золочівської районної організації профспілки Працівників освіти і науки України Людмила Бохна. Людмила Мар’янівна обрана профлідером освітян на першу каденцію, має свіжий погляд на старі проблеми громадської організації.

І перше, про що подбала разом з роботодавцями, про надходження правової інформації та відповідні комп’ютерні програми для щоденної буденної роботи Профспілки.

Чим більше знаєш, каже, тим більше виникає питань, уточнень, які можуть задовільнити, певно, лише профспілкові юристи, бо мають відповідну спеціалізацію та практичний досвід. Тож золочівці стали ініціаторами семінару-навчання, яке провели для тридцяти голів первинних профорганізацій району за участі голови обласної галузевої Профспілки Марії Яцейко, завідувача відділу соціально-економічного захисту та заробітної плати Мар’яна Калина.

Про дотримання статутних норм, посилення ролі первинних профорганізацій та організаційну роботу профкому вели діалог з активістами заступник голови обласної організації Галина Долішня, спеціаліст з організаційної роботи Ірина Індичовська.

Закон про відпустки педпрацівникам коментував юристконсульт обласної освітянської профспілки Василь Корчинський.

Учасникам семінару надали можливість поєднати корисне з приємним. Актив Золочівщини оглянув профспілкове майно своєї професійної спілки – славетний Будинок вчених. Ознайомилися з історією цієї пам’ятки архітектури, особливостями та напрямами його функціонування.

Львівські колеги забезпечили їм всі можливості для проведення екскурсії пам’ятними місцями обласного центру. Адже такі знання для професійної роботи освітян ніколи не зайві.


О. Подолян, Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори