Незабутня Вінниця

Незабутня ВінницяТрадиційно влітку профспілковий актив Cмілянського району відвідує нові, цікаві місця України. Нещодавно екскурсанти-освітяни побували у Вінниці, яка вразила всіх чистотою, затишком та багатою культурно-історичною спадщиною.

Саме так голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Н.Г. Плясунова та начальник відділу освіти Смілянської РДА В.М. Підмогильна вирішили подякувати за роботу в 2012-2013 навчальному році членам Профспілки: працівникам відділу освіти, методичного кабінету, директорам навчальних закладів, головам первинних профспілкових організацій району.

Із великим задоволенням відвідали славнозвісний музей-садибу М.І. Пирогова, музей-аптеку, побували у Вервольфі (ставка Гітлера).

Приємно вразила всіх своїми змістовними та цікавими розповідями наша колега-екскурсовод. А ввечері був магазин шоколаду та фонтан «Рошен» – це просто треба побачити. Це – надзвичайно дивовижно, чарівно, надихає на роздуми...

Подорож запам'ятається на все життя! Щиро дякуємо організаторам екскурсії Н.Г. Плясуновій та В.М. Підмогильній за надану можливість пізнавати нове, цікаве, за день проведений у такому чудовому товаристві!

Тетяна Самарська,
голова первинної профспілкової організації відділу освіти Смілянської РДА

Схожі публікації


Догори