Незабутня поїздка, незабутні враження

Незабутня поїздка, незабутні враженняІз 27 вересня до 2 жовтня 2012 року члени Профспілки працівників освіти і науки України Березанського району Миколаївської області здійснили чудову пізнавально-туристичну поїздку в Карпати.

Виїзджали з Одеси потягом «Чорномор» до Коломиї.

У Коломиї нас зустрічали мікроавтобусом і доправили до села Шешори, де поселили в чудовому закритому готелі «Резорт-Шешори» з гарним процедурним комплексом, рестораном з національними стравами.

Незабутня карпатська природа: бурхливі Шешорські водоспади, стрункі смереки, величезні білі гриби (нам організували «тихе полювання»), безліч струмків і зелено-блакитні гори.

Екскурсія «Золотим кільцем», яка найкраще розкрила колорит та особливості Карпатського краю, познайомила з історією та звичаями гуцулів.

Ми побували у Ворохті, Яремчі, Буковелі, відвідали найбільший в Україні ринок гуцульських промислів у місті Косів, музей Івана Франка, сільську садибу-музей, де проводились зйомки фільму «Тіні забутих предків», музей писанок в Коломиї.

Підіймались підйомником на вершини Буковелі, обідали в колибах, гуляли вулицями Коломиї.

Незабутня поїздка, незабутні враження. Яка прекрасна і багатогранна наша Україна!

Шинкарьова А.Л.,
голова Березанської районної організаціїПрофспілки, Миколаївська областьНезабутня поїздка, незабутні враження    Незабутня поїздка, незабутні враження

Схожі публікації


Догори