«How to» по-українськи

«How to» по-українськиТісна співпраця Донецького національного університету, а зокрема філологічного факультету, зі школами та вчителями допомагає виховувати та розвивати не тільки студентів та учнів, але й самих викладачів.

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» вже вкотре запросив студентів та викладачів взяти участь у майстер-класі з методики викладання української словесності в школі.

Темою чергової зустрічі, яка відбулася 17 жовтня, були способи розвитку творчих здібностей на уроках української мови та літератури.

Невеличка делегація студентів філологічного факультету на чолі з Надією Миколаївною Могилою прибула до НВК ще вранці.

Перед майстер-класами гості відвідали вступний концерт. Студенти мали можливість побачити та почути, як працює той складний «механізм», якому навчають філологів на парах.

Напрочуд цікавим і новим (як для науково-практичного майстер-класу) був прийом медитації. Саме він допоміг учасникам відчути себе дітьми, згадати минулі почуття та випадки, що траплялись у їхньому дитинстві. Така інтродукція була вигадана організаторами тренінґу задля того, щоб провести з гостями справжній шкільний урок із учасниками в ролі учнів.

Така специфічна наочність допомогла деяким присутнім учителям краще зрозуміти своїх учнів, а студентів заздалегідь підготувала до серйозності вибору майбутньої професії.

Донецький національний університет


«How to» по-українськи«How to» по-українськи

Схожі публікації


Догори