Оздоровлення освітян – турбота обкому Профспілки

Оздоровлення освітян – турбота обкому ПрофспілкиВиборні органи Дніпропетровської обласної організації Профспілки приділяють велику увагу організації оздоровчої роботи серед членів Профспілки. 20 листопада 2013 року відбувся черговий пленум обкому Профспілки.

З доповіддю з основного питання порядку денного «Про роботу виборних профспілкових органів Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з оздоровлення членів Профспілки та їх сімей» виступила голова обкому Профспілки Галина Бєлікова.

Вона зазначила, що на належному рівні організовується оздоровлення членів профспілки та їх сімей в області і ця робота заслуговує позитивної оцінки. Разом з тим, є багато напрямів в організації оздоровлення, які потребують розвитку та вдосконалення і обговорення на пленумі цього питання стане поштовхом у подальшій роботі виборних органів всіх рівнів Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

В обговоренні прийняли участь Ірина Небосенко – голова Дніпродзержинського міському Профспілки, Олександр Ткачук – голова Томаківської районної організації, Неля Зарайська – голова Криворізької районної організації, Олег Тупица – голова профкому Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, Олена Машталір – голова Жовтневого райкому Профспілки м. Дніпропетровська, Ігор Пилипенко - голова Покровської районної організації Профспілки.

Активне обговорення питань порядку денного, виступи з місць та значна кількість пропозицій вкотре довели, що профспілкові лідери тримають руку на пульсі освітянського і профспілкового життя, мають активну громадянську позицію і вболівають за сьогодення і майбутнє організації.

Підсумком роботи профспілкового зібрання стали ухвалені звернення учасників до керівних органів області та Профспілки.

Дніпропетровська обласна організація ПрофспілкиОздоровлення освітян – турбота обкому ПрофспілкиОздоровлення освітян – турбота обкому Профспілки

Оздоровлення освітян – турбота обкому ПрофспілкиОздоровлення освітян – турбота обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори