Профспілки йдуть у ногу з часом

Профспілки йдуть у ногу з часомВ актовому залі школи-гімназії №2 м. Каменя-Каширського відбулася ХХ звітно-виборна районна конференція Профспілки працівників освіти і науки України Камінь-Каширського району.

У роботі заходу взяли участь голова Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Василь Грановський, голова Камінь-Каширського райкому Профспілки Людмила Кузьмич, начальник відділу освіти РДА Віктор Пась, голова районної ради Віктор Сус, керуючий справами райради Валерій Хитрик, а також голови та члени галузевої профспілки району. Загалом же на конференцію прибуло 69 делегатів та 70 запрошених.

Голова РК профспілки Людмила Кузьмич відзвітувала перед спілчанами про роботу районної організації у звітному періоді. Так, на сьогодні Камінь-Каширська районна організація Профспілки є однією з найчисельніших на теренах району.

Вона об'єднує в собі 66 первинних профспілкових організацій, серед яких активно діють 42 осередки у загальноосвітніх школах, 2 – у позашкільних і 20 – у дошкільних навчальних закладах. Загалом же на профспілковому обліку перебуває 3149 членів профспілки, що є другим показником у Волинській області після м. Луцьк.

Людмила Кузьмич відмітила, що на теренах району зберігається позитивна тенденція щорічного зростання загальної кількості членів профспілкового руху.

Окремо у своєму виступі Людмила Олександрівна зазначила, що минулий рік був особливо складний для всіх українців. Драматичні події сході України негативно позначилися на всіх сферах нашого життя. Нелегко цьогоріч довелося й Федерації профспілок України, адже під час подій на Майдані Незалежності 18-20 лютого пожежею був знищений Будинок профспілок, в якому згоріла вся матеріально-технічна база Центрального комітету Профспілки. Такі масштабні негаразди серйозно ускладнили й без того непросту роботу профспілкових організацій.

Втім, і Людмила Кузьмич, і голова обкому Профспілки Василь Грановський наголосили, що в умовах економічних та соціальних труднощів діяльність профспілкових організацій не лише не припинилася, а й отримала додатковий стимул для роботи.

Свідченням цього є активна підтримка райкомом Профспілки українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. З початку бойових дій спілчани зібрали та передали воїнам 13 тисяч гривень, постійно підтримували бійців продуктами харчування та медикаментами.

Навіть під час конференції присутні в залі пожертвували для захисників 4950 гривень, а також передали солдатам листи, малюнки від педагогічних та учнівських колективів.

Не можна не згадати й участі членів профспілки району у Всеукраїнській акції протесту профспілок, що відбулося 23 грудня 2014 року. Тоді вони виступали проти ініціативи Уряду обмежити соціальні права громадян щодо оплати праці, виплати стипендій, соціального захисту, пенсійного забезпечення, охорони здоров'я, освіти.

Також під час конференції було відмічено, що в нашому районі налагоджена тісна співпраця між райкомом Профспілки, районною радою та райдержадміністрацією. Досвід такої взаємодії приніс суттєві взаємні результати. Так, в якості експерименту райком Профспілки та відділ освіти ініціювали в районі огляди конкурси, які полягають у підвищенні рівня безпеки таких об'єктів інфраструктури, як шкільні майстерні та спортивні майданчики.

У школах та ДНЗ також проводилися конкурси шкільних дворів, що дозволило покращити вигляд та матеріальний рівень освітніх закладів.

Протягом звітного періоду також була налагоджена співпраця між профкомом Камінь-Каширської школи-гімназії №2 і навчально-виховним комплексом Домінанта в м. Києві. У рамках цієї програми делегація з нашого району побувала в столиці, де відбувся безцінний обмін досвідом.

Загалом конференції не лише підбила проміжні підсумки роботи районної організації Профспілки, а й вирішила ряд організаційних питань та обрала голову Камінь-Каширської організації Профспілки працівників освіти і науки. На цю відповідальну посаду присутніми було висунуто та одноголосно обрано Людмилу Кузьмич, яка вже багато років очолює президію райкому Профспілки та досконало знає найбільш актуальні та болючі проблеми освітян району.

Камінь-Каширська районна організації Профспілки,
Волинська область


Профспілки йдуть у ногу з часомПрофспілки йдуть у ногу з часом

Профспілки йдуть у ногу з часомПрофспілки йдуть у ногу з часом

Профспілки йдуть у ногу з часомПрофспілки йдуть у ногу з часом

Профспілки йдуть у ногу з часомПрофспілки йдуть у ногу з часом

Схожі публікації


Догори