Переговори, як основний інструмент профспілкового представника

Переговори, як основний інструмент профспілкового представникаШкола профспілкового активу, що працює за програмою Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок, має на меті підготовку профспілкового активу та профспілкових лідерів, готового відповідати сучасним викликам при захисті прав спілчан.

У 2015-2016 навчальному році Школа працює на базі Городнянського району.

Загальна 24-годинна програма сформована як єдиний базовий курс для профспілкового активу. Друге заняття Школи було проведено 12 січня у приміщенні Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Комплексний тренінг «Переговори, як основний інструмент профспілкового представника у захисті прав спілчан» був проведений Геннадієм Мироненко – учасником українсько-данського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні».

Теоретична частина базувалась на матеріалах, підготовлених данською профспілкою «3F». Практичні навики учасники семінару отримували моделюючи ту чи іншу ситуацію, брали участь у діловій грі «Один – пара – чотири – загальна думка» та тренінгах «Доведи свою думку», «Початок переговорів».

Учасники навчання включились у роботу з інтересом до поставлених проблем. Базові поняття для переговорника зацікавили всіх, адже практично вони використовуються профспілковими лідерами постійно.

Наступного місяця планується друга частина тренінгу – переговори, для якої учасники одержали домашнє завдання: аналіз колективного договору закладу з метою формування документа, що відповідає сучасним вимогам.

Геннадій Мироненко,
голова Городнянської районної організації Профспілки


Переговори, як основний інструмент профспілкового представника Переговори, як основний інструмент профспілкового представника

Переговори, як основний інструмент профспілкового представника Переговори, як основний інструмент профспілкового представника

Схожі публікації


Догори