Досвід і молодість поряд

Досвід і молодість поряд8 квітня 2016 року Вознесенською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки Миколаївської області була ініційована зустріч з молодими вчителями зі стажем роботи до трьох років.

За словами голови районної організації Профспілки О.М. Чепілки, організатори ставили перед собою дві головні мети: підвищити професійний рівень педагогів-початківців та надати майданчик для живого спілкування, якого дуже не вистачає вчорашнім студентам педагогічних вузів.

Районна профспілка, звичайно ж, вбачає в молодих, енергійних кадрах й свій величезний ресурс. До речі, чимало учасників вже долучилися до профспілкової роботи й навіть стали головами виборних профспілкових органів.

«Ми розуміємо, що в сучасних економічних умовах, першочерговими є питання конкурентоспроможної оплати праці молодого педагога. Проте, намагатися створити сприятливий комфортний клімат у колективах, підтримати прагнення до професійного й творчого зростання молодих педагогів не менш важливо для успішної педагогічної діяльності» – наголосила начальник відділу освіти Н.В. Лапаєва.

Завідуюча районним методичним кабінетом Л.Б. Домущей підкреслила, що успішна педагогічна діяльність педагога-початківця залежить не тільки від його професійної підготовки й особистих якостей, а й від методичної підтримки адміністрації та досвідчених колег.

Портфоліо молодого вчителя представили: голова профспілкового комітету, вчитель української мови та літератури Дмитріївської ЗОШ – В.В. Буденчук, вчитель фізичної культури Новогригорьевської ЗОШ – М.О. Дикусар, вчитель математики Олександрієвської ЗОШ – А.В. Костенко та вчитель української мови та літератури Вознесенської районної ЗОШ – О.П. Меріца.

Молоді вчителі залишали захід з почуттям великого задоволення і вдячності та відмітили, що районна Профспілка допомагає об'єднуватися і дає можливість проявляти свої творчі здібності.

 

О.М.Чепілка, голова Вознесенської районної організації Профспілки,

Миколаївська область

 

Досвід і молодість поряд

 

Схожі публікації


Догори