Увага і підтримка молодим учителям

Увага і підтримка молодим учителямНещодавно за ініціативи Козелецького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та за підтримки районного методичного кабінету в приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва відбулася зустріч з молодими вчителями району.

Ще недавно освітянська родина Козелеччини приймала до своєї сім´ї 12 молодих спеціалістів, а вже сьогодні вони стали повноправними членами колективів та первинних профспілкових організацій.

У зустрічі взяли участь 9 молодих спеціалістів, профспілкові активісти, представники відділу освіти та навчальних закладів району.

Голова районної організації Профспілки Надія Бобруйко у своєму виступі зупинилась на тому, що вони є членами організації, яка відстоює трудові, соціальні, економічні права та інтереси своїх спілчан. Саме Профспілка є активним захисником прав і гарантій своїх членів. Закликала молодих колег брати участь у роботі профспілкових органів, займати принципову позицію щодо досягнення результатів у вирішенні соціально-економічних проблем членів Профспілки.

У заході з молодими вчителями взяв участь начальник відділу освіти Сергій Стась, який у своєму виступі відмітив активну життєву позицію освітян району.
Методичну допомогу молодим вчителям надала завідуюча районним методичним відділом освіти Світлана Вихор.

Присутні у своїх виступах бажали молодим колегам, щоб завжди на їхньому життєвому шляху поруч були вірні друзі, колеги, які готові прийти на допомогу, вислухати і порадити, зрозуміти і підтримати.

Зустріч відбулася в дружній та теплій атмосфері спілкування, відвертого діалогу між молодими вчителями, їх керівниками та старшими наставниками.
Учасники зустрічі щиро дякували за підготовлений захід ведучим дійства Наталії Ліскович, директору БТДЮ, Лідії Клепець, методисту закладу, вихованцям будинку творчості та їх керівникам за підготовлені художні номери, які були запропоновані гостям.

Надія Бобруйко
голова Козелецької районної організації
Профспілки працівників освіти і науки УкраїниУвага і підтримка молодим учителям    Увага і підтримка молодим учителям

Схожі публікації


Догори