Пасхальні розписи для воїнів АТО від студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка

Пасхальні розписи для воїнів АТО від студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.ФранкаПасха, світле свято Христового воскресіння, належить проводити вдома, в колі сім’ї. Однак, не всім пощастило це свято провести в колі рідних людей, або ж взагалі потрапити додому. Зокрема, нашим захисникам, воїнам АТО, які вже довгий час в надзвичайно важких умовах продовжують боротьбу за суверенність нашої держави.

На фронті нема місця святкуванню, але, не зважаючи на все, волонтери та просто небайдужі намагаються передати туди, на передову, хоч якусь частинку свята.

За ініціативи профкому студентів до цього процесу залучилися і студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. У районному будинку культури профактивом коледжу було розфарбовано 240 яєць, які придбані прилуцькими волонтерськими організаціями. Ці писанки передавалися волонтерами в зону АТО.

Захід також носив культурно-просвітницький характер, адже працівники районного будинку культури не вперше організували майстер-клас з розпису яєць. Досвідчені педагоги розповідали студентам про історію розпису писанок, значення різних орнаментів та кольорів.

У кожну писанку студенти вкладали частинку своєї душі, адже так хочеться передати на фронт наше тепло та підтримку!

 

Юлія Падалка,

голова первинної профспілкової організації студентів ПГПК ім. І.Я.Франка

 

Пасхальні розписи для воїнів АТО від студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка Пасхальні розписи для воїнів АТО від студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка

 

Схожі публікації


Догори