Обласний огляд-конкурс на кращу первинку: підбито підсумки

У рамках проголошення 2016-го Роком первинної профспілкової організації та з метою удосконалення внутріспілкової роботи щодо зміцнення єдності і консолідації профспілкового руху, розвитку творчої ініціативи, підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні завдань організаційного і фінансового зміцнення Закарпатська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України ініціювала проведення у 2016 році обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію.

Обласний огляд-конкурс орієнтувався на підвищення відповідальності керівників організаційних ланок за виконання норм Статуту та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та посиленню мотивації профспілкового членства. Повинен був активізувати діяльність лідерів та членів виборних профспілкових органів у питаннях захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, створення безпечних умов праці.

8 листопада 2016 року відбулося засідання організаційного комітету огляду-конкурсу на кращу первинну профорганізацію. Комісія складалась з голів міських та районних організацій Профспілки працівників освіти і науки та членів апарату обласної організації.

Варто відзначити, що рішення прийняти було не легко, адже кожна робота заслуговувала окремої уваги, тому, для більшої об’єктивності, кожному члену комісії був розданий перелік критеріїв оцінювання діяльності первинних профспілкових організацій на основі яких кожна організація отримувала бали та були визначені переможці.

Так, враховуючи результати оцінювання діяльності первинних профспілкових організацій відповідно до загальних критеріїв та якості наданих документів у категорії первинні профспілкові організації чисельністю до 70 членів профспілки перемогу здобула Горбівська ЗОШ І-ІІ ст. Міжгірського району (53 члени профспілки), друге місце у Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району (64 члени профспілки), третє почесне місце у Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Виноградівського району (69 членів профспілки).

У категорії первинні профспілкові організації чисельністю понад 70 членів профспілки перемога за  Мукачівською спеціалізованою школою І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (71 член профспілки), друге місце у Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості (100 членів профспілки) та замикає трійку переможців Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (117 членів профспілки).

Щиро вітаємо всіх учасників-переможців  та повідомляємо, що профорганізації навчальних закладів, які брали активну участь у другому етапі обласного огляду-конкурсу, будуть відзначені Почесними грамотами обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та грошовими заохоченнями відповідно до Положення про огляд-конкурс.

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори