Професіоналізм профспілкових лідерів – у центрі уваги обласної організації

Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України вважає пріоритетним завданням системи профспілкової освіти по навчанню профспілкових кадрів і активу формувати знання, вміння та навички, необхідні профспілковим лідерам для захисту прав членів Профспілки.

З метою підвищення рівня знань керівників організаційних ланок профспілки минулого тижня було проведено  їх навчання на базі Навчально-методичного центру профспілок області.

Для проведення навчання було обрано тренінг «Лідерство. Компетенції профспілкового лідера», який проводила викладач Навчально-методичного центру, тренер, практичний психолог Ірина Глушко.

Учасники тренінгу визначили хто такий «лідер», які знання та навички повинен мати профспілковий лідер, як стати успішним лідером і спонукати до активності інших. Здобуті знання  учасники закріпили  на практиці під час роботи в групах, визначаючи самостійно компетенції профспілкового лідера, У ході тренінгу викладач розкрила поняття «професійного вигорання» і психологічні аспекти цього явища. Разом з тренером  голови організаційних ланок визначали шляхи подолання негативного «переродження» профспілкового лідера.

 

Ніна Дудка, 

заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори